اتصالات لوله پوش فیت

لوله پوش فیت

لوله پوش فیت

لوله پوش فیت یکی از انواع لوله های مورد استفاده در سیستمهای فاضلاب ساختمانی است که از جنس پلی پروپیلن که نوعی پلیمر بوده و در انتهای خود دارای سوکت و آب بند برای اتصال می.باشد به دلیل نحوه اتصال سوکتی در این نوع لوله که با فشار همراه است به آن Push Fit) می گویند انواع لوله های  پلیمری قابل ارائه در هایپر صنعت فامکو به صورت زیر است:

لوله پوش فیت بی صدا و معمولی

این لوله را با نامهای دیگری مانند لوله اورینگی لوله فاضلابی  یک سر سوکت لوله یک سر کوپله  فیت فاضلابی لوله پوش فیت سایلنت و سه لایه میشناسند.

مشخصات فنی لوله پوش فیت

در ساختار لوله بی صدا که نوعی از لوله های پلیمری می باشد
از کامپاند استفاده می.شود کامپاند که از ترکیب پلیمر و نوعی پودر است
و برای تقویت ساختار پلیمر کاربرد دارد به عنوان عایق در داخل لوله های پوش فیت تعبیه میشوند و از آن به عنوان مانعی برای رسیدن صدای عبور سیال به بیرون از لوله و محیط اطراف استفاده می کنند.
صدا در لوله های بی صدا تا ۱۷ دسی میتواند کاهش پیدا کند و همین امر موجب استفاده آن در ساختمان ها شده است.
لوله پوش فیت ،معمولی تمامی خاصیتهای مربوط را داراست با این تفاوت که مانند این لوله بی صدا عایق صدا نمی باشد
بنابراین کاربرد کمتری دارد.
این لولهها مطابق با استاندارد 1 – 1329 EN و 1 – ISO9119 و در رنگهای ،طوسی مشکی نارنجی یا سفید ساخته می شوند.

لوله پنج لایه

با توجه به مشکلاتی از جمله خوردگی و زنگ زدگی که برای لوله های فلزی بعد از چند سال استفاده مداوم به وجود میآمد مهندسان تلاش کردند تا لوله ای پلیمری مشابه با لوله های فلزی و مقاوم در برابر خوردگی تولید کنند. سرانجام آنها به فرمول ساخت لوله های پنج لایه پوش فیت رسیدند. این لوله ها از یک لایه درونی یک لایه بیرونی دو لایه چسب و یک لایه میانی تشکیل شده اند.
نوار آلومینیومی با آلیاژ مخصوص به صورت مقطع استوانه ای شکل درآمده و در لایه میانی قرار می گیرد. چسب مخصوص به کار رفته که بر پایه مواد پلی اتیلن و از نوع چسبهای گرما ذوب می باشد نیز، لایه های بیرونی و داخلی را به یکدیگر متصل می کند.
مشخصات فنی لوله پنج لایه این لوله ها طبق استانداردهای 1335 ASTM F1282 ASTMF و ASTM F1281 و استاندارد ملی ایران 12753 ISIRI تولید می شود.

لیست قیمت محصولات پوش فیت پلیران ، لوله های دو سر سوکت  ، زانو کوتاه°87 ، رابط ، سیفون ، زانو بلند° 87 ، ست دیواری ،ابزار پوش فیت و ..

 مختلفی بسته به نحوه ی اجرا به بازار عرضه می شود. موارد استفاده این لوله ها جهت فاضلاب و آب باران می باشد. ابزار و تجهیزات كشي پوش فیت. برش لوله پوشفیت :.

انواع لوله و اتصالات پوش فیت, بهترین برند لوله پوش فیت, قیمت لوله پوش فیت 110, قیمت لوله پوش فیت ۱۲۵, قیمت لوله پوش فیت سپاهان, قیمت لوله پوش فیت گلپایگان, نحوه اجرای لوله کشی پوش فیت

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.