لوله سوپرپایپ

لوله سوپرپایپ

لوله سوپرپایپ

لوله سوپرپایپ که به صورت پنج لایه میباشد دارای تکنولوژی بالایی از نظر ساختار میباشند و تحت لیسانس آلمان تولید می شوند که در مصارف ساختمانی و بهداشتی بسیار پر کار بردند. این لوله ها با توجه به محاسن و مزایای زیادی که دارند نسبت به لولههای قدیمی جایگزین مناسبی برای لوله های فلزی می باشند.

مشخصات فنی لوله سوپرپایپ

لوله سوپرپایپ تلفیقی از پلیمر و فلز می باشند که از متریال Pex al – Pex تشکیل شده و با وجود ساختار پنج لایه و تکنولوژی بالا معایب لوله های قدیمی و فلزی را پوشش میدهد و با دوام و کیفیت بالا و رسوب پذیری ،حداقلی، جایگزین بسیار مناسبی برای آنها می باشند سطح صاف و صیقلی داخل و خارج این لوله ها باعث شده تا از خوردگی و فرسودگی آن ها جلوگیری شود و عمر طولانی در مصارف ساختمانی و بهداشتی داشته باشد.

جدیدترین تکنولوژی ساخت این لوله،ها میباشد که تحت لیسانس کشور آلمان تولید میشود و به دلیل وجود آلیاژ آلمینیومی خاص و متریال با کیفیت پلی اتیلن در سیستمهای ساختمانی و بهداشتی بسیار کاربرد دارند که کیفیت آب آشامیدنی با استفاده از این لوله ها مطلوب می.باشد با آزمایش هیدرو استاتیک انجام شده روی لوله های سوپرپایپ این لوله ها تحمل فشار و دمای بالایی دارند که کیفیت و عمر مفید استفاده از لوله های سوپر پایپ در کار را بالا می برد.

لوله های سوپرپایپ تحت لیسانس آلمان و به صورت پنج لایه تولید شده و دارای تکنولوژی بالایی از نظر ساختار می باشند و در مصارف ساختمانی و بهداشتی بسیار پرکاربرد هستند. این لوله ها با توجه به مزایای زیادی که دارند، نسبت به لوله های قدیمی جایگزین مناسبی برای لوله های فلزی می باشند.

لوله سوپرپایپ این محصول فعلا فروشنده‌ای ندارد. فروشنده‌ها. spinner. مشخصات محصول. سایز. 16, 20, 25, 32. نمایش تمام مشخصات. جستجو. دسته‌بندی‌ها.

قیمت لوله پنج لایه دیجی کالا, کاتالوگ اتصالات سوپرپایپ, لوله پایپ چیست, لیست قیمت سوپرپایپ ۱۴۰۲, نمایندگی سوپرپایپ تهران, نمایندگی سوپرپایپ مشهد

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.