قیمت لوله مبلی خلیج فارس

لوله مبلی

لوله مبلی

لوله مبلی یکی از انواع لوله هایی است که از ورق روغنی تولید میشود جوش ،پذیری فرم پذیری عالی در فرآیندهای خم کاری و کشش، قابلیت کشش سرد و آبکاری و مقاومت عالی باعث معروف شدن این نوع از لوله شده است.

به دلیل وزن کم و ضخامت پایین اصطلاحا سبک یا لوله روغنی نیز گفته می.شود هایپر صنعت فامکو تامین کننده و عرضه کننده انواع لوله مبلی با قطر بیرونی 6 تا 76 میلیمتر به ضخامت 0.5 الى 2.5 میلی متر می.باشد کاربرد اینگونه از لولهها به دلیل مقاومت حرارتی و مقاومت در برابر خوردگی بالای این لولهها و هم چنین ضخامت کم و وزن سبک در صنایع هوایی خودروسازی و صندلی سازی و غیره می باشد.

مشخصات فنی لوله مبلی

لوله روغنی بر اساس استانداردهای 2394 DIN و 2- 10219 EN به دو صورت بدون درز و درزدار و اکثرا در ضخامتهای .0.4 تا 1.5 میلی متر تولید میشود.

قیمت مانند قیمت پروفیل سبک برحسب وزن اعلام میشود، به عنوان مثال قیمت امروز کیلویی ۴۶/۲۰۰ تومان یا تنی ۴۶/۲۰۰/۰۰۰ تومان اعلام میشود. لوله سبک ضخامتی بین 0.4 تا 1.5 میل دارد و از ورق روغنی تولید می گردد بنابراین قیمت تا حد زیادی وابسته به قیمت ورق روغنی می باشد.

خانه / لوله / لوله مبلی سایز ۲۰ ضخامت ۱.۲۵. لوله مبلی سایز 20 ضخامت 1.25. 28,200 تومان. افزودن به سبد خرید. ویژگی‌های محصول. سایز. 20. ضخامت.

لوله مبلی یا لوله سبک از انواع لوله‌های فولادی است که در عین وزن پایین، استحکام بسیاری دارد. به همین مورد توجه و استفاده بسیاری از صنایع قرار گرفته است.

کاربرد در صنعت

امروزه کاربرد این محصولات لوله مبلی در صنعت رو به افزایش است که علت عمده آن را می توان مقاومت بالا و حد تحمل بار این لوله در عین دارا بودن وزن پایین می باشد. از جمله کاربرد این محصول در صنایع مختلف می توان به موارد زیر اشاره کرد

صنعت هوایی

لوازم خانگی

اتومبیل سازی

گلخانه

تولید مبلمان

قیمت لوله مبلی اصفهان, قیمت لوله مبلی تبریز, قیمت لوله مبلی خاور صنعت, قیمت لوله مبلی خلیج فارس, قیمت لوله مبلی ساوه, قیمت لوله مبلی صبا, لوله فلزی سبک وزن

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.