لوله مسی کلاف سایز 16 - 5/8 اینچ کد 30-0 باهنر 15 متری

لوله مسی

لوله مسی

لوله مسی و ترکیب آن با فلزات دیگر سبب ایجاد خواص منحصر به فردی میشود که از جمله میتوان به افزایش مقاومت در برابر پوسیدگی و همچنین هدایت الکتریکی و رسانایی گرمایی بسیار خوب آن اشاره کرد ورق نازکی فویل) از مس یا آلیاژهای آن به روش آبکاری روی فلزات مختلف یا پلاستیک کشیده میشود.

آنها را هادی جریان الکتریسیته میکند که در صنعت کاربرد زیادی دارد. به طور مثال کاربرد آنها در سیستمهای آبرسانی آب شرب می باشد زیرا این لوله ها نفوذ ناپذیراند و ذرات شیمیایی و باکتری و لجن به آب وارد نمیشود و همچنین مقاومت در برابر خوردگی بالا، انتقال گرمای مناسب و شکل پذیری عالی آن سبب شده این لوله در سیستمهای تهویه مطبوع لوله کشی و آبرسانی مورد توجه کارفرمایان قرار بگیرد.

انواع لوله مسی

مس نرم لوله‌ های مسی نرم

انعطاف‌پذیرمی‌توانند به راحتی خم شده و در مسیر موانع قرار گیرند. این در حالی است که در حین ساخته شدن لوله مسی، این مورد به خودی خود سخت می‌باشد، اما برای اینکه دوباره نرم شود آن را با دقت آنیل می‌کنند؛ بنابراین تولید این نوع از لوله‌های مسی (لوله‌های مسی آنیل شده) نسبت به لوله‌های مسی سفت گران‌تر است. به وسیله هر سه روش ذکر شده می‌توان این لوله‌ها را به هم وصل نمود اما این تنها نوع لوله مسی است که برای اتصالات شعله‌ور مناسب است. مس محبوب‌ترین انتخاب برای خطوط مبرد در تقسیم سیستم های تهویه مطبوع و پمپ‌های حرارتی است.

مس سفت و سخت

مس سفت و سخت یک انتخاب محبوب برای خطوط انتقال آب است. روش اتصال این لوله‌ها با استفاده از لحیم‌کاری/ عرق، رول شیار، فشرده سازی یا اتصال متصل / فشرده شده می‌باشد. مس سخت (سفت) (سخت به دلیل سخت‌تر شدن کار نصب می‌باشد) نمی‌تواند خم شود و باید از اتصالات زانوی مسی یا سایر اتصالات برای دور گوشه‌ها یا اطراف موانع استفاده کرد. اگر در فرایندی به نام آنیل کردن لوله مسی سخت، گرم شود و اجازه خنک شدن داده شود، مس سفت یا سخت، نرم می‌شود و بدون ترک‌خوردگی خم می‌شود و تبدیل به لوله مسی نرم می‌شود.

قیمت 5 متر لوله مسی کولر گازی, قیمت لوله مسی 1/2, قیمت لوله مسی باهنر, قیمت لوله مسی کولر گازی 18000, قیمت لوله مسی کولر گازی 24000, قیمت لوله مسی کولر گازی 24000 دیجی کالا, قیمت لوله مسی کیلویی

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.