مزایایی لوله نیوپایپ

لوله نیوپایپ

لوله نیوپایپ

لوله نیوپایپ با ساختار پنج لایه از ترکیب فلز و پلیمر تشکیل شده است که دارای مزیتهای زیادی نسبت به لوله های قدیمی می باشد. لوله پنج لایه نیو پایپ برای مصارف ساختمانی و بهداشتی بسیار مناسب میباشد و با توجه به مقاومت و دوام بالا در برابر پوسیدگی و خوردگی و عمر طولانی جایگزین مناسبی نسبت به لولههای قدیمی در صنعت شده است.

مشخصات فنی لوله نیوپایپ

لوله نیوپایپ از ساختار پنج لایه تشکیل شده است که مناسب برای مصارف ساختمانی و بهداشتی میباشد این لوله از ترکیب فلز و پلیمر تشکیل شده است که با بهره گیری از خواص فلز و پلیمر میتوان برای مصارف مختلف از این لوله ها استفاده کرد و با توجه به تحمل دمایی تا 90 درجه سلسیوس میتوان در حوزه های مصرفی بیشتری از این لوله ها بهره برد برای ساخت لوله پنج لایه نیوپایپ از تکنولوژی روز استفاده شده است که با توجه به متریال استفاده شده محاسن زیادی نسبت به لوله های قدیمی
و فلزی دارد و جایگزین مناسبی برای آنها در مصارف مختلف میباشد از نظر اقتصادی لوله نیو پایپ ارزان تر و مقرون به صرفه می باشد.

لوله پنج لایه نیو پایپ در برابر خوردگی و پوسیدگی مقاوم میباشد نسبت به لوله های قدیمی رسوب پذیری ندارد و مانع از افت فشار در خطوط لوله میشود.
آلومینیوم با جوش آلتراسونیک باعث شده لوله نیوپایپ مقاومت عالی در برابر فشار داشته باشد و نفوذ پذیری اکسیژن و انبساط طولی را به حداقل مقدار ممکن برساند.
عمر مفید لوله های نیو پایپ حدود 50 سال تخمین زده شده است.
پلی اتیلن درجه
حرارت بالا
مانع گذر اکسیژن
پلی اتیلن درجه حرارت بالا
ساختار لوله چند لایه

وجود آلومینیوم مدل سازی لوله نیوپایپ را آسان می کند و سرعت نصب را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد و از نفوذ اکسیژن به خط لوله جلوگیری می کند.

قیمت لوله نیوپایپ ۱۶, قیمت لوله نیوپایپ ۲۰, قیمت لوله نیوپایپ ۲۵, قیمت لوله نیوپایپ اصفهان, لیست قیمت نیوپایپ 1402

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.