مشخصات فنی لوله پروپیلن

لوله پروپیلن

لوله پروپیلن

پلی پروپیلن یکی از پرمصرف ترین و اساسی ترین پلیمرهای مورد استفاده در دنیا می.باشد. لوله پلی پروپیلن از راندوم کوپلیمر نوع ۳ ساخته می شود. این لوله جزو سبک ترین و مقاوم ترین لوله های پلیمری می.باشد لوله پلی پروپیلن به دو نوع سبزرنگ و سفید رنگ در بازار وجود دارند.

روش تولید لوله پلی پروپیلن

مونومر پلی پروپیلن مونومرها موادی هستند که از پیوند آنها پلیمر به دست میآید با قرار گرفتن در برابر فشار و گرما به همراه کاتالیزگر زیگلر-ناتا و به وسیله محلول یا فرآیند گاز تولید میشود تفاوت در کاتالیزگر و شرایط تولید میتواند خواص پلاستیک را تغییر دهد. مونومر پلی پروپیلن پروپیلن است.

برای تولید لوله پلی پروپیلن ابتدا مواد اولیه را به صورت خام و سرد وارد دستگاه اکسترودر میکنیم. در این قسمت مواد با درجه حرارت معین ( معمولا 100 الی 180 درجه سانتی گراد ذوب شده و برای قالب گیری آماده میشوند و به صورت شاخه های 4 متری تولید میشوند. هم چنین برای جلوگیری از عبور نور مواد رنگدانه (مستریچ) به آن اضافه میشود این لوله ها با استفاده از جوشکاری فیوژن حرارت داده می شوند.

در این قسمت سایت واچارپایپ لیست قیمت نمایندگی فروش و کاتالوگ انواع لوله پلی پروپیلن PP اتصالات سفید آب آذین لوله یزد بسپار وحید نیک بسپار اسپادنا قرار دارد.

لوله پلی پروپیلن​ بطور عالی در برابر اسیدهای غیر اکسیژنه حتی در درجه حرارت بالا مقاومت می کند، درحالیکه توسط اسیدهای اکسیژنه میزان تخریب بیشتر خواهد شد.

به این دلیل اتو لوله سبز نامیده می شوند زیرا لوله های پلی پروپیلن در زمان های قدیم (در نسل اول تولید) به رنگ سبز بوده اند. این دستگاه که به اتو جوش نیز.

پلی‌پروپیلن گسترش یافته یا EPP حباب یا لایه‌ای از پلی‌پروپیلن است که دارای ویژگی فشاری خوبی است که ناشی از سختی و سفتی پایین آن است و به آن اجازه می‌دهد که بعد از اعمال فشار به حالت اولیه خود برگردد و به‌طور گسترده‌ای در صنایع هوافضایی و وسایل کنترل رادیویی به‌کار می‌رود که این ویژگی ناشی از قدرت جذب فشار است.

استاندارد لوله های پلی پروپیلن, انواع لوله پلی پروپیلن, قیمت لوله پروپیلن 50, قیمت لوله پلی پروپیلن آذین, لوله پروپیلن قیمت, لوله پلی پروپیلن فاضلابی, معایب لوله های پلی پروپیلن

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.