لیست قیمت لوله کاروگیت فاضلابی

لوله کاروگیت

لوله کاروگیت

لوله کاروگیت یکی از انواع لوله های پلیمری میباشد که به دلیل داشتن دو جداره ، مجزا به لوله پلی اتیلن دوجداره یا لوله پلی اتیلن فاضلابی هم معروف است. سطح بیرونی لوله اسپیرال مارپیچی یا موج دار و سطح داخلی آن صاف و صیقلی می باشد. مهم ترین وظیفه این نوع از لوله ها انتقال سیالات می باشد.

درون لوله های کاروگیت فشار بار مطرح نیست زیرا سیالات در حال عبور از داخل لوله ها دارای فشار بار داخلی نیستند ولی سطح بیرونی همه فشارهای وارده را تحمل می.کند به همین دلیل سطح بیرون را به صورت مارپیچی میسازند زیرا استحکام لوله را در مقابل این فشارها افزایش می دهد.

از این نوع لوله ها در سیستم زهکشی تصفیه آب مخازن مایعات و اسید سیستم انتقال آب منهول معابر آدم رو و سیستم آبیاری استفاده می شود. این لوله را با نامهای دیگری مانند لوله پلی اتیلن فاضلابی شیار دار لوله آکاردئونی و لوله خرطومی فاضلاب نیز می شناسند.

مشخصات فنی لوله کاروگیت

لوله کاروگیت که نوعی لوله پلیمری به شمار میرود به دو دسته معمولی و اسپیرال تقسیم می شوند.

در تولید معمولی مواد پلیمری قالب گیری و پرس می شوند ولی تولید لوله های کاروگیت اسپیرال با استفاده از دستگاه اکسترود انجام میشود و پس از کوئنچ کردن و خنک سازی به شکل حلقه ای یا مارپیچی در می آیند. سپس این حلقه ها به هم چسبیده و قسمت زرد رنگ یا آبی رنگ به آنها اضافه میشود جدار داخلی این لوله میتواند از جنس فولاد یا پلی اتیلن سنگین (HDPE) باشد.

مشخصات فنی و کیفیت مطابق با استاندارد INSO9116-3 می باشد که براساس آن نباید با مواد دیگری به جز گرانول پودر و عناصر نام برده در استاندارد DIN16961-2 ترکیب شود
همچنین سایر آزمونهای مربوط به مشخصات کیفیت محصول باید طبق استاندارد EN13476 باشد. لوله های کاروگیت بر اساس استاندارد آزمون های لوله های پلی اتیلن دوجداره تولید می شوند.

قیمت لوله کاروگیت 1000, قیمت لوله کاروگیت 200, قیمت لوله کاروگیت 300, قیمت لوله کاروگیت 315, قیمت لوله کاروگیت ۴۰۰, قیمت لوله کاروگیت اصفهان, قیمت لوله کاروگیت تبریز, قیمت لوله کاروگیت دست دوم

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.